Pododdziały Pułku - obsada osobowa wrzesień 1939 r.

Dowództwo Pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Ludwik Czyżewski D-ca Pułku płk. 1892 1985 Piotrków Trybunalski
Mieczysław Osuchowski I adiutant pułku kpt.
Bolesław Gołubkiewicz Szef izby chorych sierż.
Stanisław Popiel II adiutant pułku ppor. rez.
Mieczysław Stankiewicz Nacz. lekarz pułku por. lek.
Eugeniusz Buczkowski Kapelan pułku ks.
Paweł Rożek Ordynans d-cy pułku leg.
Wiktor Przerada Szef Kancelarii Pułku st. sierż.
Adam Gwóźdź Pisarz-maszynista pułku st. sierż.
Antoni Ciapciak Kierowca D-cy Pułku plut.
Piotr Jamroży Kierowca D-cy Pułku kpr.
Stanisław Szubski Oficew wywiadowczy por.

Pluton łączności pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Józef Kowalczyk D-ca plutonu łącz. pułku Ofic. łączności por.

Kompania gospodarcza pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Leon Nowak D-ca komp. gospod. pułku ppor. rez.
Stanisław Farbisz Szef kompani st. sierż.
Władysław B ą k Szef taborów sierż.
J a n Janczyszyn Z-ca d-cy 1 Tab. Bojowego sierż. 1904 r 1996 r

Kompania zwiadowcza pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Walenty Skrzypek Szef kompani zwiadu plut.
Stefan Szczepański D-ca kompani zwiadu pułku por.
Roman Tarski D-ca konnego plutonu por.
Edward Makowski D-ca plutonu kolarzy ppor.

Kwatermistrzostwo pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Czesław Ryłko Kwatermistrz pułku kpt.
Tomasz Szyślak Płatnik kpt.
Adam Szpak Z-ca płatnika ppor.

Kompania przeciwpancerna pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Leonard Grabowiecki D-ca komp. ppanc. pułku por.
Edward Kobrynowicz Szef kompanii ppanc. pułku sierż.

Pluton artylerii pułku

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Wojciech Kalenkiewicz D-ca plutonu art. pułkowej por.
Bohdan Laskowski Z-ca d-cy pl. art. pułku ppor.

Pluton pionierów

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Mieczysław Glac D-ca plutonu pionierów ppor.

Pluton przeciwgazowy

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Antoni Ciesielski D-ca plutonu p.gazowego por.

I Batalion strzelecki

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Józef Kopecki D-ca I batalionu mjr.
Tadeusz Widawski adiut. d-cy I bat ppor. rez.
Tadeusz Bohm lekarz I batalionu por.
Mieczysław Pankowski szef kanc. I bat. plut.
Stanisław Ostrowski podof. służ. zdrow. I bat. plut.
Zbigniew Karaś płatnik I bat. ppor. rez.
August Wojciechowski Oficer żywnościowy ppor. rez.

Pluton łączności

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Jan Olejniczak z-ca d-cy. pl. łączności sierż. 1901 10.IX.1939 r. nieznane
Krystyn Więckowski D-ca plut. łącz. I batalionu ppor.
Władysław Kurek żołnierz leg. 1917
Mieczysław Matyjaszewski żołnierz leg. 1917
Bolesław Niemiec żołnierz leg. 1917
Antoni Przybysz żołnierz leg. 1917
Antoni Tobiasz żołnierz leg. 1917
J a n Wolski żołnierz leg. 1917
Antoni Zawadzki żołnierz leg. 1917

Pluton moździerzy z I bat.

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Ludwik Kotulski D-ca plutonu moździerzy

Drużyna gospodarcza

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Michał Ż a l podof. broni I bat. plut.
August Wojciechowski oficer żywnościowy I bat. ppor. rez.

1 kompania I batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Władysław Juszczyk Podofic. broni kpr.
Brunon Słupiński D-ca 1 komp. por.
Michał Kopeć wartownik leg. 1917
Aleksander Bochenkiewicz wartownik leg. 1917
Aleksander Gugała wartownik leg. 1917
Stanisław Maruszak wartownik leg. 1917
Józef Oleszak wartownik leg. 1917
Władysław Pacek wartownik leg. 1917
Wawrzyniec Pietrzyk wartownik leg. 1917
Józef Podsiadły wartownik leg. 1917
J a n Strzałkowski wartownik leg. 1917
Bronisław Tarka wartownik leg. 1917
Józef Zając wartownik leg. 1917
Władysław Zimoląg wartownik leg. 1917
Adam Orłowski D-ca 1 plutonu ppor.
Jan Ernest D-ca 2 plutonu ppor.
Roman Niewójt D-ca 3 plutonu ppor.

2 kompania I batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
J a n Bantor strzelec leg. 1917
Artur Radziwiłł D-ca 2 komp. por. rez. 13.IX.1939 r
J a n Barazik strzelec leg. 1917
Andrzej Lesiak strzelec leg. 1917
Józef Dącka strzelec leg. 1917
Wacław Tokarski strzelec leg. 1917
Leon Słowik strzelec leg. 1917
Piotr Filipek strzelec leg. 1917
J a n Gozdziewski strzelec leg. 1917
Leon Bzyk strzelec leg. 1917
Marian Drach strzelec leg. 1917
Adam Grzęda strzelec leg. 1917
Władysław Staniek strzelec leg. 1917
Tadeusz Fudala strzelec leg. 1917
J a n Łucjanek strzelec leg. 1917
Feliks Stawski strzelec leg. 1917
Czesław Jakus strzelec leg. 1917
Józef Janowski strzelec leg. 1917
Józef K o s strzelec leg. 1917
Feliks Ramos strzelec leg. 1917
Stanisław Maciązek strzelec leg. 1917
Czesław Winnicki strzelec leg. 1917
Józef Łata strzelec leg. 1917
Józef Gawełek strzelec leg. 1917
Marian Madejek strzelec leg. 1917
Teofil Majka strzelec leg. 1917
Antoni Banaś strzelec leg. 1917
Tadeusz K o s strzelec leg. 1917
Józef Skuza strzelec leg. 1917
Stanisław Mikołowski strzelec leg. 1917
J a n Szczepański strzelec leg. 1917
Tadeusz Barszcz strzelec leg. 1917
Bolesław Mieszek strzelec leg. 1917
Michał Siwonia strzelec leg. 1917
Michał Tomala strzelec leg. 1917
Edward Wójcik strzelec leg. 1917
Feliks Cichnia strzelec leg. 1917
Józef Abucki strzelec leg. 1917
J a n Dziubek strzelec leg. 1917
Aleksander K n a p strzelec leg. 1917
Józef K r u k strzelec leg. 1917
J a n Kornas strzelec leg. 1917
Stanisław Jurak strzelec leg. 1917
Michał Skuza 2 strzelec leg. 1917
Józef Kołek strzelec leg. 1917
J a n Ginał strzelec leg. 1917
Antoni Skowron strzelec leg. 1917
J a n Lankauer strzelec leg. 1917
Władysław Matros strzelec leg. 1917
Stefan Łubian strzelec leg. 1917
Zygmunt Murat strzelec leg. 1917
Tadeusz Masternak strzelec leg. 1917
J a n Wozniak strzelec leg. 1917
Tadeusz O s i a k strzelec leg. 1917
Marian Gardynik strzelec leg. 1917
Stanisław Jońca strzelec leg. 1917
Józef S u l i m a strzelec leg. 1917
Stanisław Borkowski strzelec leg. 1917
Mieczysław Drożdżal strzelec leg. 1917
Wacław Dudziak strzelec leg. 1917
Czesław Wrona strzelec leg. 1917
Mikołaj Wójcik strzelec leg. 1917
Wacław Rybarczyk strzelec leg. 1917
Aleksander K r u k strzelec leg. 1917
Władysław Skóra strzelec leg. 1917
J a n Kowalski strzelec leg. 1917
Marian Przetak strzelec leg. 1917
Hieronim Manka strzelec leg. 1917
Józef Sagan strzelec leg. 1917
Feliks Śledź strzelec leg. 1917
Marian P y t a strzelec leg. 1917
Stefan Kwasek strzelec leg. 1917
Edward Garwoliński strzelec leg. 1917
Stanisław Rogala strzelec leg. 1917
Adam Wieczorek strzelec leg. 1917
Ignacy Machul strzelec leg. 1917
Stefan Przytuła strzelec leg. 1917
J a n Małek strzelec leg. 1917
J a n Madej strzelec leg. 1917
Józef Haliniak Podofic. żywn. 2 komp. sierż.
J a n S a k strzelec leg. 1917
Marian Martyński strzelec leg. 1917
Antoni Nowak strzelec leg. 1917
Zygmunt Orłowski strzelec leg. 1917
Piotr Patalski strzelec leg. 1917
Feliks Kasprzak Szef kompani st. sierż. 13.09.1939 r Ołtarzew
Bolesław Śpiewak Podofic. broni 2 komp. kpr.
Feliks Marczewski strzelec leg. 1917
Feliks Staniak strzelec leg. 1917
J a n Sadłocha strzelec leg. 1917
Bogdan Pigołowski strzelec leg. 1917
Władysław Kurach strzelec leg. 1917
Stanisław Kędziora strzelec leg. 1917
Marian Stępień strzelec leg. 1917
Stefan Wiącek strzelec leg. 1917
Piotr Macios strzelec leg. 1917
Józef Pakuła strzelec leg. 1917
Stanisław Kobziński strzelec leg. 1917
Bolesław Grzegrzułka strzelec leg. 1917
Józef Strzyż strzelec leg. 1917
Feliks Piesiewicz strzelec leg. 1917
Władysław Wołoszyn strzelec leg. 1917
Edward Woszczek strzelec leg. 1917
Józef Ziółkowski strzelec leg. 1917
J a n Zieliński strzelec leg. 1917
Marian Żurek strzelec leg. 1917
Józef Ż a k strzelec leg. 1917
Roman Sarnacki kpr. pchr.
Michał Warchulski kpr. pchr.
Bolesław Nosalski kpr. pchr.
J a n Chwist kpr. pchr.
Stanisław Grzesiuk ppor. rez.
Stefan Matuszyk ppor. rez.
Piotr Szczepaniak ppor. rez.
Michał Skuza 1 ppor. rez.
Władysław Juszczyk Podofic. broni 2 komp. kpr. nadt.
Kazimierz Szklarski D-ca 1 plutonu ppor.
Władysław Musiał D-ca 2 plutonu ppor.
Antoni Jezierski D-ca 3 plutonu ppor.

3 kompania I batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Józef Brzozowski Szef kompani st. sierż.
Józef Wójcik D-ca 3 komp. por.
Stanisław Duda Podofic. broni kpr.
J a n Ircha Podofic. żywn. 3 komp. plut.
Stanisław Jasiukiewicz Szef kompani st. wachmistrz
Adolf Klementowski D-ca 3 plutonu plut. pchr. 28.09.1939r Zakroczym
Teodor Domaniecki D-ca plutonu plut. pchr. 27.09.1939r Zakroczym
Antoni Małka ppor. rez.
Stanisław Pacułka ppor. rez.
Zygmunt Pawełczyk ppor. rez.
Bolesław Pilarek kpr. pchr.
Stanisław Grabda kpr. pchr.
Emil Klasztorny kpr. pchr.
Józef Kowalik kpr. pchr.
Stefan Baran 2 strzelec leg. 1917r.
Zygmunt Cukierski strzelec leg. 1917r.
Edward Czopek strzelec leg. 1917r.
Ignacy Czmiel strzelec leg. 1917r.
Wacław Dobek strzelec leg. 1917r.
Stanisław Dobraszkiewicz strzelec leg. 1917r.
J a n Dzioba strzelec leg. 1917r.
Władysław Dubiński strzelec leg. 1917r.
Teofil Gębal strzelec leg. 1917r.
J a n G l i c a strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Gogoł strzelec leg. 1917r.
Stanisław Grabczak strzelec leg. 1917r.
Bronisław Jazgara strzelec leg. 1917r.
J a n Jendrasik strzelec leg. 1917r.
Marian Jońca strzelec leg. 1917r.
Michał Kaczmarczyk strzelec leg. 1917r.
Tadeusz Kalita strzelec leg. 1917r.
Marian Kasprowicz strzelec leg. 1917r.
Marian Kawenia strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Kępiński strzelec leg. 1917r.
Piotr Kobus strzelec leg. 1917r.
Antoni Kondek strzelec leg. 1917r.
Stanisław Korycki strzelec leg. 1917r.
Adam Koryciński strzelec leg. 1917r.
Tadeusz Kozakiewicz strzelec leg. 1917r.
Antoni K o s strzelec leg. 1917r.
Stefan K o t strzelec leg. 1917r.
Edward Kowalczyk strzelec leg. 1917r.
Józef Kozieł strzelec leg. 1917r.
Marian Krakowiak strzelec leg. 1917r.
Stanisław Król strzelec leg. 1917r.
Józef Kubis strzelec leg. 1917r.
J a n Kucwaj strzelec leg. 1917r.
Władysław Kuras strzelec leg. 1917r.
Stanisław Kwiatkowski 1 strzelec leg. 1917r.
Stanisław Kwiatkowski 2 strzelec leg. 1917r.
Edward Lapart strzelec leg. 1917r.
Aleksander Leszek strzelec leg. 1917r.
Marian Lega strzelec leg. 1917r.
Michał Ł e g strzelec leg. 1917r.
Władysław Lipiec strzelec leg. 1917r.
Stanisław Majchrowski strzelec leg. 1917r.
Marian Macias strzelec leg. 1917r.
Bolesław Nalewajek strzelec leg. 1917r.
J a n Nawrot strzelec leg. 1917r.
Tadeusz Mikus strzelec leg. 1917r.
Roman Nowak strzelec leg. 1917r.
Stefan Nowak strzelec leg. 1917r.
Władysław Mróz strzelec leg. 1917r.
Bolesław Niziołek strzelec leg. 1917r.
Wacław Ogórek strzelec leg. 1917r.
Stanisław Okolski strzelec leg. 1917r.
Władysław Okoń strzelec leg. 1917r.
Józef Oleszak strzelec leg. 1917r.
Eugeniusz Opolski strzelec leg. 1917r.
J a n Orlik strzelec leg. 1917r.
J a n Ozimek strzelec leg. 1917r.
Piotr Pająk strzelec leg. 1917r.
Stanisław Papaj strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Pawłowski strzelec leg. 1917r.
Bolesław Piech strzelec leg. 1917r.
Stanisław Pracz strzelec leg. 1917r.
Bolesław Pryszcz strzelec leg. 1917r.
Bolesław Przybyłek strzelec leg. 1917r.
Józef Pyzda strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Przewlekły strzelec leg. 1917r.
J a n Seremak strzelec leg. 1917r.
J a n Sadłocha strzelec leg. 1917r.
Stanisław Siejka strzelec leg. 1917r.
Walenty Skrzypczak strzelec leg. 1917r.
Stanisław Sitek strzelec leg. 1917r.
Marian Stefaniak strzelec leg. 1917r.
Władysław Stęplowski strzelec leg. 1917r.
J a n Szczybkowski strzelec leg. 1917r.
Józef Szemraj strzelec leg. 1917r.
Władysław Stępień strzelec leg. 1917r.
Henryk Szeląg strzelec leg. 1917r.
Henryk Śledź strzelec leg. 1917r.
Franciszek Tałaj strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Taras strzelec leg. 1917r.
Józef Tokarski strzelec leg. 1917r.
J a n Tyrała strzelec leg. 1917r.
Aleksander Wieczorek strzelec leg. 1917r.
J a n Wojnicki strzelec leg. 1917r.
Stanisław Woźniak strzelec leg. 1917r.
Bolesław Zawadka strzelec leg. 1917r.
Władysław Zarzycki strzelec leg. 1917r.
J a n Zięba strzelec leg. 1917r.
Stanisław Religa strzelec leg. 1917r.
Mieczysław Kwapis D-ca 1 plutonu ppor.
Witold Siedlecki D-ca 2 plutonu ppor.

1 kompania km. I batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Andrzej M a j Szef 1 kmpani km. sierż.
Zbigniew Pieniążkiewicz D-ca 1 komp. km. od 26.07.39r por.
Kazimierz Szklarski D-ca 1 plutonu km. por. 4.09.1939r zaginoł z patrolem zwiadu.
Włodzmierz Huminiak Podofic. broni 1 komp. km kpr.
Antoni Kukliński Podofic. żywn. 1 komp. km sierż.
Edward Żelazowski D-ca 2 plutonu km. plut. pchr.
Józef Cholewa D-ca 4 plutonu na taczanekach chor
Tadeusz Kabata leg. 1917
Wincenty Słowik leg. 1917
Jakub Borowicz ppor. rez.
Ludwik Duchliński ppor. rez.
Tadeusz Michno kpr. pchr.
Kazimierz Żelazowski kpr. pchr.
Aleksander I s s a D-ca 1 plutonu ckm ppor.
Stanisław Dybek D-ca 2 plutonu ckm ppor.
Stanisław Dychalski D-ca 3 plutonu ckm ppor.
J a n Szymański leg. 1917

II Batalion strzelecki

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Kazimierz Jaworowski D-ca I I batalionu kpt.
Boesław P o l i t adiutant d-cy bat. ppor. rez.
Julian Jamka szef kanc. I I bat. st. sierż.
Judel Kuszelowicz lekarz I I batalionu ppor. lek.

Pluton łączności

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Franciszek Karaśkiewicz D-ca plut. łącz. I I batalionu ppor. rez.

Pluton moździerzy z I I bat.

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Zbigniew Niewirewicz D-ca plutonu moździerzy ppor. 06.09.1939r Grocholice

Drużyna gospodarcza

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Czesław Sadowski D-ca drużyny gospod. ppor. rez.

4 kompania II batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Witold Szulc D-ca 4 komp. por. 04.08.1909r 06.09.1939r Milejów
Andrzej Jakiel D-ca 1 plutonu ppor.
Edward Kaczmarczyk D-ca 2 plutonu ppor. 28.09.1939r Zakroczym
Antoni Małek D-ca 3 plutonu ppor.

5 kompania II batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Bolesław Matusiak D-ca 5 komp. por. 11.11.1911r 05.09.1939r Grocholice
Brunon Uchański D-ca 1 plutonu ppor.
Stanisław Z y c h D-ca 2 plutonu ppor. 05.09.1939r Grocholice
Stanisław Zmyj D-ca 3 plutonu ppor. rez. 02.02.1912r 28.09.1939r Zakroczym

6 kompania II batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Stefan Frajndt D-ca 6 komp. ppor. rez. 1912 13.09.1939 r Ołtarzew
Marian Soból D-ca 1 plutonu ppor.
Tadeusz Dryjas D-ca 2 plutonu ppor.
Stefan Nowakowski D-ca 3 plutonu ppor.

2 kompania km. II batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Wojciech Jurczak D-ca 2 komp. km. por. 1909 1939 Grocholice
Marian Kossakowski D-ca 1 plutonu km. por. 12.09.1939r wzgórze przed Święcicami
Jan Świtluk D-ca 2 plutonu ppor.
Józef Kwaśnik D-ca 3 plutonu ppor.
Paweł Ligus Karabinowy kpr.
Stanisław Sikora D-ca 4 plutonu na taczanekach ppor.
Julian Legenza celowniczy ckm 1915

III Batalion strzelecki

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Tadeusz Żelazowski D-ca I I I batalionu mjr.
Zdzisław Baran adiut. d-cy I I I bat ppor. rez.
Karol T i e d e szef kanc. I I I bat. st. sierż.

Pluton łączności

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Z Więckowski

Pluton moździerzy z I I I bat.

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Zygmunt Dwornikiewicz D-ca plutonu moździerzy ppor. 28.09.1939r Zakroczym

Drużyna gospodarcza

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Wacław Skrzypek oficer żywnościowy I I I bat. ppor. rez.

7 kompania III batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Tadeusz Dorant D-ca 7 komp. do 05.09.39 kpt. 28.09.1939r Zakroczym
Piotr Zwolski D-ca 7 komp. od 06.09.39 ppor.
Józef Wnuczek D-ca 1 plutonu ppor.
Jan Cheda D-ca 2 plutonu ppor.
Stanisław Stadnik D-ca 3 plutonu ppor.

8 kompania III batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Wilhelm Szczepankiewicz D-ca 8 komp. do ??.09.39 kpt.
Nowicki D-ca 8 komp. od ??.09.39 ppor.
Szczepan Kołaut D-ca 1 plutonu ppor.
Edward Rams D-ca 2 plutonu ppor.
Kazimierz Gruszecki D-ca 3 plutonu ppor.

9 kompania III batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
Jarosław Konarzewski D-ca 9 komp. ppor. rez.
Witold Steinhof D-ca 1 plutonu ppor.
Jerzy Kwieciński D-ca 2 plutonu ppor.
Zdzisław Kasprowicz D-ca 3 plutonu ppor.

3 kompania km III batalionu

Imię Nazwisko Funkcja Etat Stopień Rocznik Data zmarł/poległ Miejsce pochowania Uwagi
J a n Mazur D-ca 3 komp. km. por.
Wacław Różalski Karabinowy kpr.
Władysław Zimoląg Karabinowy kpr.
J a n Wódz Karabinowy kpr.
Czesław Lip Karabinowy kpr.
Stanisław Warchałowski D-ca 1 plutonu ckm ppor.
Marian Zalewski D-ca 2 plutonu ckm ppor. 05.09.1939r Grocholice
Stanisław Borzęcki D-ca 3 plutonu ckm ppor.
Jan Marglewski D-ca 4 plutonu na taczanekach ppor.